Projektowanie i tworzenie stron WWW

Jak pozyskać nowych klientów w sieci? Przyda się do tego profesjonalnie przygotowana, responsywna strona internetowa. Prowadząc firmę, nie zawsze ma się niestety czas na to, aby samodzielnie zbudować własną witrynę. Do tego potrzeba też umiejętności i aktualnej wiedzy z zakresu projektowania stron. Zamiast więc próbować działać na własną rękę, lepiej jest zlecić prace komuś, kto robi to zawodowo, na co dzień – na przykład specjalistom z agencji interaktywnej, mieszczącej się w Poznaniu.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jeżeli chcesz mieć prostą, ale przejrzystą stronę, prawidłowo wyświetlającą się na dowolnym urządzeniu, to dobrze trafiłeś. Jesteśmy w stanie ją dla Ciebie przygotować w krótkim czasie. Jeśli natomiast potrzebujesz rozbudowanej witryny, wzbogaconej o angażujące artykuły blogowe i na bieżąco aktualizowanej, również możemy ją dla Ciebie stworzyć. Niezależnie od tego, czy masz już pomysł na to, jak ma wyglądać strona WWW, czy też potrzebujesz pomocy w tym zakresie – jesteśmy do usług! Oferujemy wsparcie od samego początku (wstępny projekt) aż do osadzenia gotowej witryny na serwerze.

Indywidualny projekt strony internetowej

Żeby wyróżnić się w sieci, trzeba przyciągnąć uwagę użytkowników, którzy każdego dnia trafiają na setki witryn. Ponadto strona WWW powinna być wizualnie spójna z identyfikacją marki. Wszystko po to, aby użytkownicy jednoznacznie kojarzyli ją z Twoją firmą i nie musieli się zastanawiać, czy ta witryna rzeczywiście prezentuje ofertę właśnie Twojego przedsiębiorstwa. Strony internetowe muszą mieć tylko takie funkcjonalności, które rzeczywiście są potrzebne. To kwestia indywidualna. Wszystko to jesteśmy w stanie zapewnić, projektując stronę specjalnie dla Ciebie – z uwzględnieniem Twoich preferencji i oczekiwań.

Tworzenie stron WWW od podstaw

Po ustaleniu tego, jak ma wyglądać Twoja witryna i zaakceptowaniu przez Ciebie projektu graficznego, przystępujemy do tworzenia strony internetowej. W przygotowywaniu kodu stosujemy dobre praktyki programistyczne i wykorzystujemy takie technologie, jak HTML5, CSS3, WordPress, Sass oraz PHP7. Efektem tych działań jest szybko ładująca się, nowoczesna strona WWW, przygotowana do dalszych działań optymalizacyjnych i od początku dostosowana do algorytmów wyszukiwarek. Kod pozbawiony jest niepotrzebnych, zaśmiecających go elementów, mogących spowalniać działanie witryny, a strona jest bezpieczna.

Strony WWW wykonane przez agencję w Poznaniu

Aby umożliwić rozwój biznesów zarówno sporych firm lub korporacji, jak i mniejszych, wchodzących na rynek przedsiębiorstw, oferujemy dwa rozwiązania:

  • dedykowane strony internetowe, będące autorskimi rozwiązaniami premium (wymagające większego budżetu),
  • strony modułowe, oparte na naszych rozwiązaniach – szybkie w realizacji i tańsze niż dedykowane projektowanie stron internetowych.

W każdym przypadku stawiamy na jakość. Jeśli zatem dopiero startujesz z biznesem, możesz spokojnie wybrać drugą opcję i mieć pewność, że w razie potrzeby stronę zawsze można rozbudować, a jej wygląd i działanie spełni Twoje oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie indywidualnej wyceny! Przedstawimy Ci spersonalizowany projekt strony WWW, idealnie wpisujący się w Twoje bieżące potrzeby biznesowe.