Projektowanie sklepów internetowych

Zakupy w sieci to dla wielu osób ulubiona forma nabywania towarów. Korzystanie ze sklepów internetowych jest po prostu wygodne. Chęć zdobycia potrzebnych dóbr bez wychodzenia z domu, wykazywana przez wielu klientów, skłania przedsiębiorców do tego, aby przenieść sprzedaż właśnie do Internetu. Projektowanie sklepu internetowego warto wówczas zlecić specjalistom, doświadczonym w takich realizacjach. Poznańska agencja interaktywna ma na swoim koncie mnóstwo sklepów, przygotowanych dla wielu marek. Czy chcesz również dołączyć do zadowolonych właścicieli sklepu?

Profesjonalne sklepy internetowe

Proponujemy Ci stworzenie nowoczesnego sklepu od podstaw. Nasze rozwiązania przyniosły już wielu firmom realny zysk i zapewniły im grono oddanych klientów. Jeżeli zdecydujesz się na zlecenie zaprojektowania sklepu internetowego właśnie nam, możesz liczyć m.in. na:

  • zindywidualizowany projekt – z szatą graficzną, zgodną z identyfikacją wizualną Twojej marki,
  • odpowiednio zakodowaną, zabezpieczoną przed włamaniami platformę sprzedażową,
  • integrację sklepu z Allegro, Ceneo lub innymi systemami,
  • wdrożenie płatności elektronicznych i możliwości sprzedaży poza Polskę,
  • optymalizacja sklepu pod kątem dalszeych działań SEO/pozycjonowania,
  • gotowy regulamin i politykę prywatności sklepu,
  • podpięcie do platformy zakupowej narzędzia, służącego do analizy danych sprzedażowych,
  • zatowarowanie gotowego sklepu internetowego Twoimi produktami.

Indywidualny projekt szablonu

Współpracując z nami, masz realny wpływ na to, jak będzie wyglądał sklep. Projektując go, bierzemy pod uwagę Twoje wskazówki i oczekiwania. Dzięki temu nie otrzymasz gotowego szablonu, podobnego do setek innych w sieci. Twój sklep internetowy wyróżni się na tle konkurencyjnych platform, a także będzie miał właśnie te funkcjonalności, których rzeczywiście potrzebujesz. Przejrzysta, sensownie rozplanowana, intuicyjna i estetyczna platforma zakupowa zachęci klientów do realizacji zamówień. Nie musisz się obawiać, że w sklepie znajdą się zbędne, trudne w obsłudze czy źle działające elementy. Do zakodowania projektu przechodzimy dopiero po tym, jak go zaakceptujesz. Dzięki temu sklep spełni Twoje wymagania.

Tworzenie i administracja sklepem

Do przygotowania sklepu używamy popularnego, sprawdzonego i dobrze działającego silnika, czyli WooCommerce. Wykorzystuje on możliwości WordPressa, co pozwala m.in. na zintegrowanie platformy zakupowej z blogiem. Dzięki temu nie tylko będziesz mógł rozbudowywać swój sklep o kolejne produkty, ale także kreować wizerunek eksperta, publikując wartościowe treści dla swoich potencjalnych i obecnych klientów.

Intuicyjny panel WordPressa pozwoli Ci samodzielnie prowadzić sklep internetowy. W razie potrzeby możemy przeprowadzić dla Ciebie lub Twojej załogi szkolenie z obsługi sklepu. Po takim kursie bez problemu dodasz nowe kategorie i towary, a także opisy poszczególnych rzeczy. Wprowadzenie w sklepie promocji czy rabatów również nie będzie stanowiło kłopotu. Możesz to zlecić to swoim przeszkolonym pracownikom. A jeśli nie chcesz się tym zajmować albo nie macie na to czasu w firmie – zleć to nam! Chętnie pomożemy Ci w stworzeniu ciekawych opisów produktowych, angażujących treści blogowych i we wdrożeniu nowych funkcjonalności.

Projektowanie sklepów internetowych to nasza pasja i praca, przekuwana w korzyści dla klientów. Chętnie pomożemy Ci rozwinąć sprzedaż w sieci. Na życzenie udostępnimy nasze portfolio. Zapraszamy do kontaktu!